You Tube >> Kanał e-przemek.pl

Konkurs "Pogoń struny" Siedlce 2011-11-26

niedziela, 27 listopad 2011 20:50 Written by  Janek

26.11.2011 byłem z tatą na konkursie instrumentów strunowych, w moim przypadku gitarowym, „Pogoń struny”. Jechaliśmy w stronę Siedlec. Niestety, w połowie drogi zjadłem petitka i od razu rozbolał mnie brzuch. Gdy dojechaliśmy i zacząłem się rozgrzewać okazało się, że zapomniałem czterech taktów. Następnym nieszczęściem , które mnie spotkało było to, że zdrętwiały mi ręce i nie mogłem ich rozgrzać, a próbowałem nawet takich metod jak wkładanie rąk pod gorącą wodę.

Na występie musiałem lekko improwizować i dlatego uważałem , że nie mam szans na zdobycie wyróżnienia. W trakcie przerwy pojechaliśmy do MC Donald’s, gdzie prawie z bólu brzucha zwymiotowałem J Gdy wróciliśmy do szkoły, gdzie odbywał się konkurs ,właśnie rozpoczęło się rozdanie nagród. Nagrody były świetne, jak na przykład radio lub klawiatura bezprzewodowa z myszką (ten zestaw właśnie dostałem). Otrzymałem też wyróżnienie, co mnie bardzo zdziwiło i nagrodę dla najmłodszego uczestnika. Był to drugi konkurs z serii konkursów. Poprzedni był w Warszawie dzień wcześniej. Wzięliśmy w nim udział razem ze Staszkiem i także zostaliśmy wyróżnieni. Dla Staszka był to jego pierwszy konkurs. Ale o tym napisze sam Staszek. Zapraszam do obejrzenia filmu z tego koncertu, który zmontował mój tata.

Tata:): Niestety, ze względu na słabe możliwości dźwiękowe kamerki, to co najważniejsze w filmie, czyli muzyka, pozostawia wiele do życzenia. Ale coś(!) słychać.

Media

Joomla Extensions