You Tube >> Kanał e-przemek.pl

Nowa potajemna wyprawa 23-24 październik 2010 do miejsca X

czwartek, 21 październik 2010 11:55 Written by 

Byłem w błędzie myśląc, że posiadam już cały sprzęt nurkowy! Przygotowania do następnej wyprawy do miejsca X musiałem rozpocząć od zakupu uprzęży jaskiniowej oraz kilku dodatkowych elementów, takich, jak np. karabinki alpinistyczne. Dzięki uprzejmości kolegi Ryśka w pięknej miejscowości Janówek (Piewrszy lub Drugi - nie pamiętam) mialem możliwość przygotować się do pierwszego i ostatniego etapu nurkowania w lokalizacji X, a mianowicie zjazdu i wejścia 40 metrów po linie przy wykorzystaniu sprzętu i technik speleo. Bez posiadania tych umiejętności w zasadzie pozostałoby mi robienie zdjęć na powierzchni kopalni (ups wygadałem się) lub zaryzykować upadek na twarz z wyżej wymienionej wysokości. Tak więc warsztaty speleo na starych fortach w Janówku (cały czas nie pamiętam którym) czas zacząć....

 

... i tak sobie chodziliśmy, dopóki dzieci, które przyjechały na imprezę integracyjną z paintballem nie zaczęły strzelać w nas kolorowymi kulkami :)

Wyprawa rozpoczęła się już w piątek późna nocą podróżą do Wrocławia....

NIESTETY ZE WZGLĘDU NA NIEPLANOWANE WYDARZENIA OPIS Z WYPRAWY MOŻE ZOSTAĆ OPUBLIKOWANY DOPIERO PO WYJAŚNIENIU SIĘ PEWNYCH POWAZNYCH SPRAW. DO TEGO CZASU BĘDZIEMY PISALI O INNYCH WYPRAWACH :)

Nie przegonię ręką
Z czoła czarnej chmury
Nie przegonię ręką
Z czoła czarnej chmury
Kiedy w ciemnej sieni sam tu siedzę
Kiedy w ciemnej sieni sam tu siedzę

Idzie na burzę idzie na deszcz
Idzie na burze idzie na deszcz
Idzie na burze idzie na deszcz
Idzie na burze idzie na deszcz

Milczenietekst: Grabaż i Strachy na Lachy

Joomla Extensions