You Tube >> Kanał e-przemek.pl

Michał i Rysiek o nurkowaniu w jaskiniach...

wtorek, 10 styczeń 2012 14:56 Written by 

Trochę odgrzewańca, ale w w tych okolicznościach przyrody trzeba:

Zapraszam do obejrzenia wygrzebanego na WP.Tv i umieszczonego na naszej stronie już jakiś czas temu filmu o nurkowaniu jaskiniowym. Koledzy z XDiversTeam, opowiadają o tym, co ich pociąga w nurkowaniu pod stropem i o tym, od czego zależy sukces takich przedsięwzięć. Michał Winek - instruktor nurkowania jaskiniowego oraz Rysiek Deneka - artysta nurek jaskiniowy - obaj posiadający olbrzymie doświadczenie w tej dziedzinie, bardzo często pojawiają się w innych relacjach zamieszczonych w naszym serwisie.

Jeszcze więcej o ich dokonaniach można znaleźć na www.cave-diving.pl. Relację z fortu, na tle którego odbywa się wywiad oraz nurkowanie, do którego w filmie się przygotowują, znajdziecie także w naszym serwisie tutaj. Odwiedziliśmy to miejsce w listopadzie 2010 właśnie z Ryśkiem i Mariuszem. Dzisiaj jest już to nie możliwe, dostęp do nurkowiska został zamknięty, a na bramie widnieje jakże lubiana przez wszystkich informacja:

fot. Mariusz Kozłowski

Fragmenty filmów z jaskiń realizowane były przez Piotra Kardasza, znakomitego zaprzyjaźnionego kamerzystę podwodnego. Jego twórczość dostępna jest na www.kardasz.net.

Film powstał w roku 2009 i na WP.Tv zamieszczony został 24 lipca 2009. Od tego czasu obejrzało go ponad 15 tysięcy widzów. Jeżeli i Wam się podoba polecajcie go na Facebooku, komentujcie i oceniajcie!

Media

Joomla Extensions