You Tube >> Kanał e-przemek.pl

W tej sekcji publikujemy wszystko, co związane jest z muzyką. Naszą i nie naszą, ale zawsze dobrą.

Poniżej znajdziesz top of the top dowcipów. Ranking robiony jest przeze mnie. Nia każdy może mieć tu dostęp, w końcu jestem poważnym człowiekiem Niewinny.  Jeżeli macie coś, co zasługuje na umieszczenie tutaj (dowcip z brodą lub z małą brodą), czekam na maila... Podpiszę od kogo otrzymałem każdy dowcip, chyba, że ktos nie będzie sobie życzył.  A więc...

 

 

 

W tej sekcji, redagowanej przez Ralfa, zamieszczamy relacje z meczów Sokoła Brwinów w Grodziskiej Amatorskiej Lidze Siatkówki.

Weekend 4-6 luty 2011 zapowiadał się nieźle, ze względu na planowanych kilka nurkowych wydarzeń. Okazało się, że obfitował w jeszcze więcej, a do tego wzbogacony został kilkoma mniej i bardziej przyjemnymi niespodziankami. I tak jeszcze w piątek otrzymałem niespodziewanego maila następującej treści:

"Szanowni Państwo,

Miło mi poinformować, że przeszli Państwo pozytywnie I i II etap rekrutacji i dostali się Państwo na kurs "Archeologii Podwodnej" realizowany w naszym Instytucie (pełna lista osób powinna pojawić się dziś na stronie w zakładce aktualności). W załączniku przesyłam regulamin projektu.....Dlatego obecność na pierwszych zajęciach jest obowiązkowa.....W harmonogramie nie uwzględniony został jeszcze wyjazd wakacyjny na praktykę podwodną (terminy zostaną doprecyzowane podczas zajęć)......Zajęcia odbywać się będą w Instytucie Archeologii...".

Oznaczało to, że właśnie zostałem quasi-studentem Uniwersytetu Warszawskiego. quasi-, bo tak naprawdę zostałem uczestnikiem rocznego kursu organizowanego przez Instytut Archeologii.


Rozpoczęła się nowa era w dziedzinie fotografii podwodnej! Przy wielu wyrzeczeniach moich, ale głównie rodziny :) zostałem posiadaczem już nie-amatorskiego podwodnego zestawu fotograficznego. Jak na razie w jego skład wchodzi:

  • Lustrzanka cyfrowa Sony A-55V (nie pełna klatka, ale za to z możliwości filmowania w rozdzielczości HD oraz półprzepuszczalnym lustrem, umożliwiającym podgląd live w trakcie robienia zdjęcia)
  • Obiektyw szerokokątny Tokina 11-16mm F2.8
  • Obudowa podwodna Ikelite z portem 6''
  • Lampa błyskowa Ikelite DS-161 Movie z ramieniem o sumarycznej długości 50cm
  • Obiektyw Sigma 18-250 F3.5-6.3 - do fotografii naziemnej

Czyli, sprzęt już jest, dobre chęci były od zawsze, wiedzę teoretyczną zdobyłem na początku października 2011 od Marcina Trzcińskiego i zacząłem ją przekuwać na praktykę. W galeriach znajdziecie rezultaty tych działań. Fotografia podwodna różni się jednak od naziemnej :)

Zainteresowanych wiedzą, którą udało mi się zebrać na temat fotografii podwodnej zapraszam tutaj
Joomla Extensions